FANDOM


Tusken.jpg

Typowy żołnierz mafii tuskeńskiej

Tuskenowie - Jedna z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych z Tatooine. Ci, którzy zdradzili "rodzinę" znaleźli schronienie u szefa/szefowej huttyjskiej mafii, Jabby, który/a również rządzi na planecie. Ponieważ jest duży/a i wszyscy się go/jej boją, żaden z tuskeńskich mafiosów nie upomniał się ani nie dokonał egzekucji na zdrajcach chroniących się w jego/jej pałacu. W zamian za ochronę tuskeńscy dysydenci pracują dla Jabby jako poborcy podatkowi łupiąc przyjezdnych. Egzekutorzy słyną z bardzo brutalnych metod rozprawiania się z wrogami. Członkowie "rodziny" noszą maski i ubrania ze szmat, aby policja się ich nie czepiała (często mówią, że idą na bal maskowy). W niepozornie wyglądającym ubraniu mogą ukrywać śmiercionośne bronie. Niektórzy, aby wyglądać na niewinnych staruszków podpierają się kijami gaffi (ale uwaga - taka laska to też broń!). Jak dotychczas żadnego członka mafii tuskeńskiej nie udało się pojmać żywcem.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki