FANDOM


Vongopedia!


Humorystyczna encyklopedia Star Wars!
151 artykułów | 1083 grafik | 1 edytorów


Krótko o nas.... Grafika 1.png
[+/-]

Witaj na Vongopedii! Jesteśmy pierwszą, zarówno w Polsce, jak i na całym bożym świecie humorystyczną encyklopedią Gwiezdnych wojen! Pamiętaj, aby każde słowo traktować tutaj z przymrużeniem oka. Wszystko pisane jest bez sensu i bez ładu, bez żadnych zasad prócz tych w konstytucji. Więc na co czekasz? Utwórz artykuł, czytaj, poznawaj, baw się razem z nami!


Artykuł polecany Grafika 9.png
[+/-]
Yoda1.jpg

Yoda - jego imię mówi praktycznie wszystko. Był synem Kermita i Świnki Piggy. Wesołe rozrechotane bagienne żyjątko. Każdy by o nim zapomniał gdyby nie fakt, że owe żyjątko było wyposażone w miecz świetlny, co czyniło wszystkie jego wyskrzeczane z trudem argumenty nieco bardziej przekonującymi. Od czasu osiągnięcia stopnia Mistrza Jedi Yoda zamieszkał w Świątyni Jedi, zajmując kluczowe stanowisko w Radzie. Zajmował się tam deprawacją młodych adeptów.

Czytaj więcej....


Oficjalni partnerzy Grafika 7.png
[+/-]
Darthipedia | Świat według Jacksona | StarCast | Akademia Power of the Light Side

Utwórz stronę Grafika 5.png
[+/-]


Losowe cytaty Grafika 12.png
[+/-]
Nie chcem, ale muszem.
— Palpatine obejmujący urząd Kanclerza.

Potrzebny artykuł! Grafika 10.png
[+/-]
Luke Skywalker

W innych językach

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki