Fandom

Vongopedia

Strona główna

151stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja54 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Vongopedia!


Humorystyczna encyklopedia Star Wars!
151 artykułów | 1083 grafik | 0 edytorów


Krótko o nas.... Grafika 1.png
[+/-]

Witaj na Vongopedii! Jesteśmy pierwszą, zarówno w Polsce, jak i na całym bożym świecie humorystyczną encyklopedią Gwiezdnych wojen! Pamiętaj, aby każde słowo traktować tutaj z przymrużeniem oka. Wszystko pisane jest bez sensu i bez ładu, bez żadnych zasad prócz tych w konstytucji. Więc na co czekasz? Utwórz artykuł, czytaj, poznawaj, baw się razem z nami!


Artykuł polecany Grafika 9.png
[+/-]
Yoda1.jpg

Yoda - jego imię mówi praktycznie wszystko. Był synem Kermita i Świnki Piggy. Wesołe rozrechotane bagienne żyjątko. Każdy by o nim zapomniał gdyby nie fakt, że owe żyjątko było wyposażone w miecz świetlny, co czyniło wszystkie jego wyskrzeczane z trudem argumenty nieco bardziej przekonującymi. Od czasu osiągnięcia stopnia Mistrza Jedi Yoda zamieszkał w Świątyni Jedi, zajmując kluczowe stanowisko w Radzie. Zajmował się tam deprawacją młodych adeptów.

Czytaj więcej....


Oficjalni partnerzy Grafika 7.png
[+/-]
Darthipedia | Świat według Jacksona | StarCast | Akademia Power of the Light Side

Utwórz stronę Grafika 5.png
[+/-]


Losowe cytaty Grafika 12.png
[+/-]
Nie chcem, ale muszem.
— Palpatine obejmujący urząd Kanclerza.

Potrzebny artykuł! Grafika 10.png
[+/-]
Luke Skywalker

W innych językach

Więcej w Fandom

Losowa wiki